Regiony górą !

By | 12:33 Leave a Comment
Za nami rozwiązanie tegorocznego konkursu Grand Front na najlepsze okładki. W kategorii dzienników wygrały rzeszowskie Nowiny. Ja się zawsze ciesze gdy w takich konkursach nagrodę zgarnia redakcja lokalna. To przypomina iż jest życie poza stolicą. Prace nagrodzone w tym wydaniu konkursu pokazują także jak ważna w projektowaniu jest minimalizm i pomysł na przekaz. Te kryteria spełnia właśnie nagrodzona okładka Nowin.


Z dzienników uwagę zwracają jeszcze na siebie Super Express i Głos Pomorza. W tabloidach potrafią robić okładki a zawsze miło jest popatrzeć na jedynkę Superaka która na nas nie krzyczy standardowymi kolorami a niesie przekaz. Natomiast okładka Głosu należy do tej kategorii w której już nic nie trzeba dodawać.
W magazynach widać iż warto inwestować w sesje. Stąd kilka wyróżnień dla Vivy. Dobre zdjęcie i tytuł dało też magazynowi Press w kategorii „ Czasopisma”. Szkoda, że swoją odrębną kategorię w tym roku straciły pisma firmowe. Mamy nadzieje iż organizatorzy zauważą duży rozwój tego rynku i za rok również nagrodzą najlepsze ich zdaniem okładki z customu.

Nowszy post Strona główna

0 komentarze: