Strzelamy w 10-tkę

By | 11:01 Leave a Comment

Od grudnia zeszłego roku przygotowujemy dla was „Custom News” – newsletter branży CP i CM. Czy 10. wydanie okaże się strzałem w 10-tkę? Opracowując tematy do tego numeru, staraliśmy się, żeby tak było.


W tradycyjnym poradniku stajemy do biegu po dobrze zorganizowaną komunikację wewnętrzną. Rzucamy wyzwanie: wyobraź sobie, że przychodzisz do firmy, w której czeka mnóstwo zadań do wykonania, a na firmowym koncie wieje chłodem. I proponujemy rozwiązanie: zamiast załamywać ręce, zacznij działać. Dzięki naszym radom staniesz w blokach startowych odpowiednio przygotowany i dzięki równomiernemu rozłożeniu sił, ukończysz komunikacyjny bieg z sukcesem.

 

Nie myśl jednak, że kiedy staniesz się już owianym sławą specem od komunikacji, nie grożą ci sytuacje awaryjne. Trudny, pojawiający się nagle, burzący szpigiel temat typu must be, może przytrafić się nawet najlepszym. Co wtedy zrobić? Jak o czymś skomplikowanym napisać w sposób nieskomplikowany? I na tyle atrakcyjny, by artykuł został przeczytany? Proponujemy przenieść się do krainy wyobraźni, sięgnąć po czarodziejską różdżkę i… zaczynamy redakcyjny seans magii!

Pozostając w krainie wyobraźni proponujemy spojrzeć na Custom Publishing z nowej perspektywy. Magazyny, Internet, social media, mobilne aplikacje – to wszystko jest. Książka – to może być. Dlaczego warto pozycjonować naszą markę w treściach poprzez wydawnictwa książkowe? Szukamy racjonalnych argumentów i zachęcamy do włączenia się w dyskusję.

Na koniec przegląd wydarzeń minionych tygodni i porcja ciekawostek z branży. O Kevinie Spacey, który tłumaczy, na czym polega storytelling. O tym, czy Polacy są gotowi na życie w cyfrowej rzeczywistości. I o tym, jak uczynić markowy fun page jak najbardziej efektywnym.

Brzmi ciekawie? Mamy nadzieję, że 10. wydanie naszego newslettera okaże się strzałem w 10-tkę waszej ciekawości.

Przyjemnej lektury! 

AGNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: