NOWE CUSTOM NEWS JUŻ CZEKA!

By | 10:34 Leave a Comment

Ukazał się najnowszy Custom News. Piszemy w nim o tym, jak konstruować skuteczny newsletter.


Główny temat nowego wydania naszego firmowego newslettera o komunikacji wewnętrznej poświeciliśmy newsletterom. Są one doskonałym narzędziem komunikacji firmowej, zarówno z klientami, jak i pracownikami. Nie muszą mieć formy prostego mailingu, można stworzyć newsletter znacznie bardziej zaawansowany, w postaci odrębnej całości w formie flash. Newslettery różnią się także pod względem swojej funkcji – sprzedażowe, informacyjne i wizerunkowe. Niezależnie od tego, jaki newsletter będziemy tworzyć, aby był on skuteczny, musi spełniać kilka kryteriów. Wśród nich jedną z najważniejszych jest stałość poszczególnych elementów.

W kwietniowym Custom News piszemy także o autoryzacji tekstów, która jest szczególnie ważna w magazynach firmowych. I nie chodzi tu o postępowanie zgodnie z Prawem prasowym, ale o budowanie w pracowniku zaufania do magazynu. W ten sposób możemy wkrótce zyskać fachowego redaktora z kręgu pracowników.Kolejny temat poświęciliśmy zapomnianym sposobom komunikacji. Dzisiejsza komunikacja z pracownikami skupia się głównie w przekazach za pomocą narzędzi elektronicznych lub poprzez drukowane magazyny. Te narzędzia doskonale sprawują się w swojej roli, jednak wiele firm zapomina o najważniejszej formie komunikacji – komunikacji bezpośredniej.

W naszym dziale nowości branżowych prezentujemy nową książkę „Jak przetrwać w korporacji”. Nie jest to zwykły poradnik o sposobach budowania relacji w dużych korporacjach. To rozbudowana i wieloaspektowa analiza funkcjonowania pracowników różnych szczebli w dużych firmach i koncernach. W dziele NEWS przedstawiamy także najnowsze badania dotyczące preferencji zawodowych PR-owców oraz przewidywania specjalistów od rynku mobilnego. Czy wiecie, że następuje właśnie „boom” na technologię wearables?


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: