Custom News na lipiec

By | 15:57 Leave a Comment

W najnowszym wydaniu publikujemy listę przebojów marketingu. Czyli zestawienie najpopularniejszych narzędzi komunikacji wykorzystywanych przez działy marketingu w firmach w naszym kraju.

Wyniki badania o marketingu w polskich firmach przeprowadzone przez Mind Progress i IBC pozwoliły stworzyć nam Listę Przebojów Marketingu. Prezentujemy w Custom News pierwszą dziesiątkę narzędzi stosowanych przez polskie firmy. Do poszczególnych miejsc na liście powstały krótkie komentarze, do lektury których zachęcamy.
Oprócz tego w Custom News sprawdzamy, jakie rady dobrego „pisma dla pracowników” ma Paweł Antończyk, który kieruje magazynem Echo wydawanym przez GDF SUEZ Energia Polska S.A.
Zastanawiamy się także nad tym, w jaki sposób prezentować pracownikom trudne tematy. Odnosimy się przy tym temacie do jednego konkretnego przykładu, który ostatnio zastosowała publiczna firma MPK Łódź.
Oprócz tego, jak w każdym numerze, zamieszczamy przegląd przydatnych newsów.
Zachęcamy do lektury. Custom News można przeczytać pod adresem:

Warto także zaprenumerować newsletter o komunikacji, by otrzymywać każdy numer na swoją skrzynkę mail. W tym celu wystarczy wpisać swój adres na tej stronie: http://www.mediateqa.pl/index.php
(MJ)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: