Nowe wydanie PismoteQi już dostępne

By | 09:46 Leave a Comment

 

 

Ukazało się nowe wakacyjne wydanie PismoteQi. Znajdziecie w nim wiele interesujących materiałów, w tym między innymi rozważania o etyce w marketingu treści, a także specjalny wakacyjny komiks o magazynach firmowych.


 

PismoteQa to bezpłatny kwartalnik, wydawany przez MediateQę, o firmowych mediach w wielu aspektach. W nowym numerze polecamy temat wiodący, którym jest etyka w działaniach content marketingowych i mediach firmowych. Jest ona nieodłącznym elementem tworzenia treści i ich rozpowszechniania. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie określonych standardów, a gdy nikt jasno ich nie wytyczył – robienie tego na własną rękę. Wtedy uzyskujemy Wiarygodność – przepustkę do rąk odbiorców przekazów CM i prasy firmowej. Zachęcamy do sprawdzenia, na jakich zasadach etyka opiera się w content marketingu, a na jakich w mediach firmowych.

Piszemy o skutecznej dystrybucji magazynów firmowych. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten ostatni aspekt procesu wydawniczego w mediach firmowych. By wytężona praca i wysiłek poświęcony na pisaniu, redagowaniu i projektowaniu magazynu nie szedł na marne. A nie stanie się tak tylko wtedy, gdy pismo trafi do czytelnika. Temu tematowi przyglądamy się w tekście: „Z rąk do rąk”.

http://www.mediateqa.pl/mediateqa/pismoteqa/PismoteQa4/index.html
 
W magazynie na warsztat wzięliśmy także role dziennikarzy firmowych w pismach wewnętrznych i zewnętrznych. Podpowiadamy także, jak unikać sytuacji kryzysowych w firmowych pismach. Oprócz tego oczywiście stałe rubryki, w tym wakacyjny komiks, który opowiada o magazynie firmowym na wakacjach.

 

PismoteQę można przeczytać pod adresem


lub otrzymać wydanie papierowe. Wystarczy napisać swoje dane – gdzie i do kogo mamy dostarczyć magazyn. Zgłoszenie należy wysłać na adres: biuro@mediateqa.pl. Magazyn wysyłamy oczywiście bezpłatnie.

Zachęcamy do lektury i zamawiania magazynu.
(MJ)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: