Nowa PismoteQa już czeka

By | 12:53 Leave a Comment

Magazyn firmowy przestał być narzędziem propagandowym. Mniej jest w nim treści od Zarządu, chociaż wciąż zajmują one czołowe miejsce. Głównym problem stanowi brak atrakcyjności komunikatów Zarządu – wynika z autorskiego badania agencji MediateQa oraz magazynu PismoteQa.


W najnowszym wydaniu PismoteQi prezentujemy wyniki badania treści od Zarządu zamieszczanych w firmowych magazynach. Ile miejsca zajmują? Gdzie najczęściej się pojawiają? Jaką mają formę? – na te pytania znajdziesz odpowiedź najnowszym numerze magazynu. Przeprowadzone badania zainspirowały nas do poświęcenia całego numeru sprawom związanym z funkcjonowaniem mediów firmowych. Prezentujemy kilka porad dotyczących wprowadzania zmian w magazynie dla pracowników. Jeżeli są one przemyślane i zaspakajają potrzeby czytelnika, będą dobrze odebrane. W innym przypadku magazyn może czekać katastrofa. Czytelnik nie lubi zmian, szczególnie drastycznych.

www.pismoteqa.pl
Magazyn firmowy to świetne miejsce aby pokazać dzieci pracowników. To poszerza integrację i tworzy familijny charakter wydawnictwa. Przynosi radość dzieciom i dumę ich rodzicom. Radzimy jak go urozmaicić oraz jak zorganizować dział life-style .

Poruszamy także temat strategii marketingowych prowadzonych w firmach. Okazuje się, że komunikacja i strategi nie zawsze idą w parze. Czy wiesz ile firm korzysta z działań w Social Media, a ile uznaje jedynie tradycyjne media?

Zapraszamy także do stałych działów – historie rysowane kreską, porady językowe dla redaktorów oraz felieton

PismoteQę można przeczytać pod adresem: www.pismoteqa.pl
lub otrzymać wydanie papierowe. Wystarczy napisać swoje dane – gdzie i do kogo mamy dostarczyć magazyn. Zgłoszenie należy wysłać na adres: biuro@mediateqa.pl. Magazyn wysyłamy oczywiście bezpłatnie.

 

Zachęcamy do lektury i zamawiania magazynu.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: