Październikowe Custom News gotowe

By | 14:42 Leave a Comment

Polecamy kolejny numer newslettera o komunikacji wewnętrznej i mediach firmowych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się fenomenowi youtuberów oraz kulisom ich sukcesu.


W najnowszym Custom News prezentujemy mechanizmy działania polskich youtuberów. Przezentujemy ich sposoby na sukces i ciągłą popularność. Omawiamy także sposoby na wprowadzenie w firmie pracowniczego wolontariatu. Radzimy jak postępować, aby nie stał się on przykrym obowiązkiem, a pracownicy z chęcią w nim uczestniczyli. Podejmujemy również polemikę z Przemysławem Furą – Digital&Innovation Director 24/7Communication. My, jako MediateQa, nie zgadzamy się z jego tezą, że przyszłość rynku marketingowego należy do wielofunkcyjnych agencji. Na rynek powróci specjalizacja, gdyż wielozadaniowość zawsze odbija się na jakości. Czy zgadzacie się z nami?

W sekcji „NEWS” prezentujemy wyniki badań dotyczących przyszłości usług i produktów mobilnych. Zamieszczamy także zaskakujące badania o komunikacji między PR-owcami, a dziennikarzami. Czy wiecie, że większość komunikatów prasowych, skierowanych do dziennikarzy, ląduje w koszu?

http://www.mediateqa.pl/mediateqa_newsletter.php
 Jak co miesiąc zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla czytelników. Do wygrania książka „Dobro popłaca”, z której możecie poznać strategie marketingowe największych firm świata jak IBM, Nike, Avon czy Microsoft.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: