Ukazał się „CASH” – nowy magazyn finansowy

By | 10:32 Leave a Comment

MediateQa rozpoczęła współpracę z NOTUS Doradcy Finansowi. Dla jednej z największych firm doradztwa finansowego w Polsce agencja tworzy magazyn „CASH”.


MediateQa stworzyła dla firmy NOTUS Doradcy Finansowi magazyn finansów osobistych „CASH”. To praktyczny poradnik dla wszystkich osób, które chcą być na bieżąco ze zmianami zachodzącymi na rynkach finansowych. „CASH” daje wiedzę na temat kredytów, inwestycji oraz ubezpieczeń, która pomoże każdemu czytelnikowi w zarządzaniu prywatnymi finansami. Nad merytoryczną stroną gazety czuwają specjaliści z NOTUSA, dzięki czemu magazyn stoi na najwyższym poziomie i prezentuje rozwiązania, które dostosowane są do potrzeb i oczekiwań odbiorców. „CASH” to bezpłatny magazyn z cenną wiedzą, który dostępny jest w wydaniu internetowym, a także jako aplikacja na urządzenia mobilne.Pierwszy numer „CASHA” poświęcony jest tematowi sukcesji. Paweł Miszkurka, Prezes Zarządu Kancelarii LTF Sp. z o.o. Advisers Group, doradza czytelnikom jak zaplanować sukcesję. Wskazuje także najczęstsze błędy popełniane przy przekazywaniu firmy młodszemu pokoleniu. W dziale kredytów szeroko omówiona została kwestia kredytów mieszkaniowych. Specjaliści z NOTUS Doradcy Finansowi wskazują także co może być wkładem własnym przy zaciąganiu kredytu. W kolejnym artykule Michał Krajkowski, Główny analityk NOTUSA, przewiduje co czeka w przyszłości osoby, które zaciągnęły kredyty we franku szwajcarskim.

W pierwszym numerze „CASHA” znajdziecie także informacje o nowościach w ofercie ubezpieczycieli samochodowych, a także zestawienie najpopularniejszych ubezpieczeń dla dzieci. Na łamach magazynu także interesujący wywiad z Dariuszem Kowalskim, jednym z pięciuset doradców inwestycyjnych w Polsce. Zobaczcie jak wygląda praca elity polskich finansów. Polecamy także artykuł o stopach procentowych, które znajdują się obecnie na historycznie niskim poziomie. Czy to dobry okres na zaciąganie kredytów? Sprawdźcie także jak będą wyglądały osiedla mieszkalne przyszłości. Już dziś diametralnie zmieniają one swoją funkcję. Serdecznie polecamy!


Magazyn dostępny w Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.embuk.cash), App Store (https://appsto.re/pl/oYm66.i) oraz na stronie NOTUS Doradcy Finansowi (https://lp.dknotus.pl/temp/cash1/).
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: