Drugie wydanie „CASHA”

By | 09:19 Leave a Comment

Ukazał się drugi numer magazynu finansów osobistych „CASH”. Przygotowała go MediateQa dla NOTUS Doradcy Finansowi.


W najnowszym numerze „CASHA” znajdziecie porady dotyczące kredytów konsolidacyjnych. Kiedy warto o nich myśleć? Jakie korzyści mogą wygenerować? Które zobowiązania można połączyć w kredyt konsolidacyjny? Sprawdźcie także symulację kredytu, dokonaną przez specjalistów NOTUS Doradcy Finansowi.Jeżeli myślisz o kredycie, przeczytaj koniecznie najnowszy numer i dowiedz się co bank bierze pod uwagę, obliczając Twoją zdolność kredytową. Zajrzyj także do działu ubezpieczeń, w którym znajdziesz porady jak zabezpieczyć swój dom oraz rodzinę na okres wakacji, a także co należy zrobić z OC przy zakupie używanego auta.
Michał Krajkowski, Główny Analityk NOTUS Doradcy Finansowi, wyjaśnia obecną sytuację rynku kredytowego. Czy w najbliższych miesiącach Polskę czeka „boom” kredytowy? Zajrzyj także do działu inwestycyjnego, w którym dowiesz się jak rozpocząć inwestowanie. Która z opcji jest lepsza – samodzielna gra na giełdzie, czy fundusze inwestycyjne?
W numerze przeczytasz również o wyłudzeniach pożyczek. Co roku ofiarą oszustów pada kilkadziesiąt tysięcy osób. Jak chronić się przed wyłudzeniem? Co zrobić, jeżeli podejrzewasz, że zostałeś oszukany? Sprawdź także jakie alternatywy na zakup mieszkania proponuje firma ABAKON. 

Magazyn znajdziesz:

(RW)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: