Jest już Custom News!

By | 12:42 Leave a Comment

Listopadowe Custom News jest już gotowe. Tym razem zajmujemy się współpracą firm z blogerami. Jak co miesiąc, do wygrania jest także książka.


 Współpraca między firmą a blogerem może przynieść wiele korzyści. Szczególnie w takich branżach jak moda, telekomunikacja, kulinaria czy turystyka. Jednak musi ona być odpowiednio przygotowana. W przeciwnym razie może zakończyć się kompromitacją jednej ze stron. Przykładem jest nieudana akcja firmy Nikon i blogerki Segrity.
 
 
 
http://www.mediateqa.pl/newsletter/nr24/
 

W naszym newsletterze o komunikacji i mediach firmowych piszemy o sposobach na udany wywiad. Jak się do niego przygotować, aby zdobyć informacje i zaciekawić czytelnika. Przedstawiamy też współczesne trendy, które kierują branżą projektowania firmowych logo. Ich design zmienia się z biegiem czasu, jednak niektóre projekty są ponadczasowe.

 
Tradycyjnie mamy dla Was książkę. Tym razem jest to „Nadzwyczajna usługa”. Zgłoś nam temat, którym powinniśmy zająć się w newsletterze, a będziesz mógł zdobyć jedną z najciekawszych publikacji na temat firmowego marketingu.

RW
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: