Jest już marcowe Custom News!

By | 13:28 Leave a Comment

W najnowszym newsletterze prezentujemy porady dla wszystkich zainteresowanych tematyką firmowej komunikacji. Główny temat poświęciliśmy gender marketingowi.


 
Czy zastanawialiście się kiedyś nad zjawiskiem segmentowania rynku ze względu na płeć? Okazuje się, że dostosowanie strategii marketingowej do potrzeb mężczyzn lub kobiet jest powszechne. Nic w tym dziwnego, gdyż proces decyzyjny oraz percepcja u kobiet i mężczyzn różnią się. Jednak prawdziwy gender marketing często jest upraszczany przez marketingowców, którzy tworzą przekazy bazując na stereotypowych modelach zachowań płci. W ten sposób statystycznie zmniejszają grono potencjalnych klientów o połowę. A co wy sądzicie na temat gender w marketingu?W najnowszym Custom News przeczytacie także o nowej polityce Google. Firma coraz mocniej promuje działalność w sferze mobilnej. Od kwietnia zmieni się algorytm najpopularniejszej wyszukiwarki świata. Wyżej wyświetlane będą strony, które przystosowane są do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wskazujemy strony internetowe, na których można przeanalizować mobilność firmowych witryn. Sprawdźcie sami.

W naszym nowym dziale prezentujemy przegląd najważniejszych i najciekawszych publikacji w dziedzinie marketingu i komunikacji. Wśród nich najnowsza książka Sergiusza Syprzaka – gratka dla wszystkich osób, które zajmują się komunikacją.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: