Custom News na pierwsze dni lata

By | 08:07 Leave a Comment

Za oknem już najcieplejsza pora roku, a razem z nią – pierwsze letnie wydanie „Custom News”, w którym nie uciekamy od wakacyjnych tematów.

Z racji tego, że okres od czerwca do sierpnia to czas urlopowej ekspansji pracowników, zastanawiamy się w nowym wydaniu naszego newslettera, jak w wakacje potraktować firmowe pismo. Czy sezon ogórkowy równa się przerwie w wydawaniu magazynu? Jeśli nie, to jakie tematy poruszać na łamach letnich wydań, żeby zainteresowały czytelników i nie okazały się jedynie drukowaniem dla samego drukowania, sztuką dla sztuki?

Jak co miesiąc „Custom News” przynosi tradycyjny poradnik. Tym razem proponujemy podręczny słownik redaktora firmowego magazynu. W skondensowanej formie pokazujemy, jakie błędy językowe najczęściej popełniamy i na przykładzie historii z życia firmy wziętych, prezentujemy poprawne zapisy. A do tego oczywiście garść ciekawostek.

Pod koniec maja rozstrzygnięto Szpalty Roku – konkurs na najlepsze wydawnictwa CP w Polsce. Przy tej okazji zastanawiamy się, po co organizuje się tego typu konkursy. W obiektywny sposób staramy się pokazać ich wady i zalety. Tak, by każdy mógł  znaleźć w naszej argumentacji odrobinę własnego rozumowania.

W „Custom News” nie brakuje też comiesięcznego przeglądu branży. W odniesieniu do wydarzeń z przełomu maja i kwietnia piszemy m.in. o wynikach badań nad skutecznością Content Marketingu w budowaniu komunikacji B2B oraz o rozwoju społeczeństwa usieciowionego.

 

Życzymy przyjemnej lektury i dużo słońca na pierwsze dni kalendarzowego lata!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: