Nowy CUSTOM NEWS

By | 13:11 Leave a Comment

Zachęcamy do przeczytana kolejnego wydania newslettera o komunikacji wewnętrznej i firmowych mediach. Oprócz interesujących tekstów dla czytelników newslettera, do zdobycia są książki „Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów”.


W pierwszym po wakacjach CUSTOM NEWS zespół MediateQi jako temat wiodący proponuje przygotowanie się do zmian w magazynach firmowych. Jeżeli o nich myśleć, to właśnie teraz, by wiedzieć, co chcemy zmienić przed okresem przełomu roku. Wtedy to część firm szuka nowych agencji do współpracy przy realizacji magazynu. W Custom News zwracamy uwagę jak proces zmian zaplanować, ale także jak go przeprowadzić, by zmiany były faktyczne a nie tylko powierzchowne. Przypominamy także bardzo ważną zasadę, o której wszyscy firmowi redaktorzy powinni pamiętać. Posadzenie grafika przed komputerem nie daje nam szansy na nową gazetę, a jedynie na jej opakowanie. Dlatego też warto spojrzeć do newslettera, by dobrze wszystko zaplanować.
 
http://www.mediateqa.pl/mediateqa_newsletter.php
 

Polecamy także do przeczytania materiały o Raportach Rocznych oraz o roli wstępniaka w firmowym magazynie. Oprócz tego, jak co numer, przegląd wydarzeń.

Dodatkowo mamy dla czytelników CN dwie książki „Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów". Jak je zdobyć? Szczegóły w newsletterze.

MJ
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: