Grudniowe Custom News!

By | 11:19 Leave a Comment
Ostatnie wydanie naszego newslettera w 2014 roku jest już gotowe. Główny temat poświęciliśmy sposobom na angażowanie czytelników w blogosferze.


 
Swoje sposoby na angażowanie czytelników na blogu prezentują znani przedstawiciele polskiej blogosfery. Wśród nich osoby prowadzące blogi małych firm, jak i działające dla dużych korporacji, takich jak Orange czy PZU. Specjaliści od tworzenia treści występowali podczas konferencji Blog Firmowy Roku 2014. Prezentujemy także wyniki konkursu na najlepsze wpisy tworzone na potrzeby firm.


http://www.mediateqa.pl/newsletter/nr25/


Na łamach naszego newslettera o mediach firmowych dokonujemy podsumowania roku. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy nasi Czytelnicy przesyłali nam propozycje tematów, którymi zajmowaliśmy się w naszym magazynie. Prezentujemy zagadnienia, które najbardziej interesowały Działy Komunikacji i Marketingu. Duży odzew na naszą akcję sprawił, że postanowiliśmy prowadzić ją także w nadchodzącym roku.


W dziale newsów możecie poznać wyniki badań o komunikacji pomiędzy działami HR, a menedżerami liniowymi. Okazuje się, że sytuacja jest niepokojąca. Menedżerowie uważają, że informacje pozyskane z sieci są bardziej wiarygodne, niż te przesyłane od HR-owców. Sprawdźcie także kto zdobył nagrodę International Content Marketing Awards.


Możecie zgarnąć książkę „Tajemnice dynamicznej komunikacji”. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Szczegóły na ostatniej stronie newslettera.
 
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: