Custom News na wiosnę

By | 16:43 Leave a Comment

Już jest nowe wydanie Custom News

Michał Wojciechowski od 5 lat koordynuje pracę serwisu Blogi.bossa.pl i dopiero niedawno zorientował się, że pisząc firmowego bloga, nieświadomie wykorzystuje... content marketing. Jakie dobre strony swojego odkrycia dostrzega? – odpowiedź w marcowym wydaniu newslettera Custom News.

Apropos wywiadu z Michałem Wojciechowskim, bliżej przyglądamy się właśnie tej formie dziennikarskiej. Pokazujemy, jak zadawać pytania, aby usłyszeć bardziej rozbudowane odpowiedzi niż TAK i NIE. Zastosowanie naszych rad w praktyce pozwoli nie tylko na zebranie niezbędnych informacji, ale też wzbudzenie w naszym rozmówcy zaufania i uczenie go aktywnym uczestnikiem rozmowy.

Gdy już doprowadzimy do końca akcję rozpracowywania wywiadu, warto zapoznać się z naszą krótką check listą, która pozwoli uniknąć podstawowych błędów w łamaniu pisma. Krótkie lekcje z Custom News powinien zakończyć przegląd nowinek z branży CP. Tak wykonany plan pozwoli wszystkim naszym Czytelnikom zdobyć przydatną wiedzę podaną w lekkiej formie. Przyjemnej wiosennej lektury!
 
OG
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: