Czerwcowe Custom News

By | 13:44 Leave a Comment

Pierwsze letnie wydanie naszego firmowego newslettera o komunikacji firmowej już się ukazało. Główny temat poświęciliśmy aplikacjom, które są przydatne w pracy firmowych redaktorów.


Spośród kilkudziesięciu testowanych aplikacji wybraliśmy te, które naszym zadaniem ułatwią pracę firmowym redaktorom. To aplikacje przydatne, intuicyjne, łatwe w obsłudze i darmowe. Sprawdź, czy Ty również z nich korzystasz. Jeżeli nie, przetestuj. Z nimi paca jest łatwiejsza.

W nowym numerze Custom News piszemy także o okładkach w magazynach wewnętrznych. Nie ma lepszego rozwiązania, niż zaprezentowanie na niej własnego zdjęcia z wizerunkiem pracownika. To trafniejszy wybór, niż zdjęcia z banków grafik, nawet jeżeli przewyższają one jakością nasze zdjęcia.
Jeden z tematów poświęciliśmy coraz rzadziej stosowanemu gatunkowi dziennikarskiemu – sylwetce. Ta forma stosowana jest w tradycyjnej prasie sporadycznie, jednak świetnie spisuje się w magazynach firmowych. Może zostać wykorzystana do prezentacji nowych pracowników, przy jubileuszach, zmianach w Zarządzie, czy prezentacjach firmowych. Sprawdźcie jak tego dokonać.
W naszym dziale newsów piszemy o zmianach, jakie nastąpiły w funkcjonowaniu Facebooka. Od niedawna mogą być zamieszczane na nim artykuły prasowe. Sprawdźcie także naszą zajawkę relacji z Power of Content Marketing 2015.

(RW)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: